меню

закрити

ua
ru ua en

Підкорювачі Говерли працюють в Данко Декор!

Найвідомішу гору України знають практично всі. Навіть не дуже досвідчені в географії громадяни, напевно, скажуть вам, що це Говерла. У сивих Карпатах розташована найвища точка країни, біля підніжжя якої бере свій початок норовливий Прут. Дуже добре в цих місцях, свіжо, вільно, неповторно ...

«Важкопрохідна височина» - саме так перекладається слово «говерла» з румунської мови. Ось з таким «важким» творчим завданням зіткнулися наші фахівці, коли отримали замовлення на декорування пляшки для горілки «Говерла». Причому цікаво те, що замовник нового горілчаного бренду зовсім не з України, а з Франції. Напевно, всього вдосталь у Франції, навіть найвища гора Західної Європи їм дісталася, а ось власної смачної та привабливої горілки немає. Звичайно, тепер буде, і в тому числі завдяки зусиллям наших майстрів. І вершину Говерли їм підкорити по плечу, і технічно втілити у життя чергову цікаву ідею для декору пляшки - теж не проблема!

Конусний обрис гори, хвойне узлісся, сліпуче білий сніг на вершині, що виблискує в променях яскравого зимового сонця. Адже недарма вже з угорської мови, «говерла» перекладається, як «сніжна гора». Вся непомітна краса Карпат в одному зображенні.

Для «флагмана» лінійки Hoverla Premium Vodka наші технологи знайшли цікаве рішення - при друку гори використали поєднання матового і глянцевого золота. Тонкі золоті смуги нагадують яскраві відблиски на снігу, який сяє в сонячному світлі.

А для інших шести варіантів горілки ми підібрали насичені колірні рішення, які відповідають різним фруктовим присмакам цього міцного і оригінального напою.

І не важливо, підкорювали Ви Говерлу чи ні - тепер у вас є унікальний шанс здійснити захоплююче сходження, почавши, наприклад, з Hoverla Apple, потім продовжити маршрут через «перевали» Hoverla Coconut, Red Berry, Pineapple, Peach і Acai Berry прямо до сяючої золотом вершини - Hoverla Premium Vodka!