меню

закрити

ua
ru ua en

Декорування пляшок за допомогою металізації

Декорування пляшок стає все більш популярним методом просування товару, яким користуються виробникі алкогольних і безалкогольних напоїв. Часто кожен з них стикається з необхідністю пошуку нових можливостей декорування, які допоможуть виділити їх продукт на фоні вже «декорованих» конкурентів.

Однією з нових технологій декорування, яка успішно реалізується на західному ринку і поступово завойовує пострадянський простір, є металізація скла. Металізація найбільш затребувана для декорування пляшок для горілки, коньяку та вина, але її характеристики дозволяють перетворити і по-новому подати будь-який напій.

Суть методу полягає в напиленні тонкого металевого світлоповертального шару. Після цього поверхня скла стає блискучою, яскравою і красиво відображає світло. Вибір кольору і відтінків нанесення досить широкий – від повністю металізованого покриття до відтінків різних кольорів. Популярності набуває декоративне покриття з ефектами «під хром», «під золото» і т.д.

Ця перспективна технологія дозволяє перетворити стандартну пляшку  на оригінальний вироб, а також швидко привернути увагу споживача яскравою і блискучою упаковкою.