меню

закрити

ua
ru ua en

Схема роботи

1

Попередній аналіз проєкту

Попередній аналіз проєкту.

Для початку роботи над проєктом знадобиться наступна інформація:

А) модель і об’єм пляшок, які будуть декоруватися. При необхідності, ми готові надати допомогу в підборі і придбанні склотари для декорування.

Б) зовнішній вигляд декору. Дизайн в електронному форматі, який підтримується стандартними програмами для роботи з векторною графікою (наприклад, Adobe Illustrator).

В) обсяг партії. Інформація щодо кількості пляшок в партії важлива для вибору оптимальних рішень на етапі підготовки та реалізації проєкту.

Г) бажана дата готовності замовлення

Отримавши ці вхідні дані, наші фахівці зможуть зайнятися розробкою технологічного процесу, підбором матеріалів і виготовленням тестових зразків, що дадуть можливість оцінити, як буде виглядати декор не на папері або екрані монітора, а на реальній пляшці.

2

Виробництво

Коли пляшки будуть доставлені до нас на завод і пройдуть обов'язковий вхідний контроль, почнеться головний етап роботи над проєктом - промислове декорування. 

Залежно від обраних методів декорації, пляшки будуть мчати з конвеєрів друкарських машин, покриватися кольоровими  лаками на лініях фарбування, піддаватися випалюванню в тунельних печах або хімічному матуванню в спеціальних розчинах, щоб, нарешті, перетворитися на готовий виріб, який в точності відповідає очікуванням замовника!

3

Контроль якості

На кожному етапі технологічного ланцюжка якість декору буде піддаватися ретельному контролю. Критерії оцінки якості визначені еталонними зразками, затвердженими замовником, а також регламентом проведення міжопераційного контролю і тестових випробувань.

4

Пакування

Після перевірки якості готової продукції, пляшки з декором надійдуть на ділянку пакування. 

Як правило, декорована склотара упакована в картонні короби, встановлених в кілька ярусів на дерев'яних піддонах. Для захисту пляшок від тертя, ми прокладемо їх спеціальним папером, а при необхідності, забезпечимо індивідуальним пакуванням. Кожен палет буде упакований в термоусадкову плівку.

5

Доставка

Ми маємо величезний досвід доставки готової продукції в різні точки світу. З нами співпрацюють великі міжнародні транспортні та експедиторські компанії. Тому, в узгоджені терміни ми зможемо замовити транспортний засіб, організувати завантаження, провести митне оформлення вантажу та ... почати обговорення наступного замовлення!