меню

закрити

ua
ru ua en

Хортиця White & Gold - чистота і легкість в вишукано-елегантному обрамленні

Новий шедевр «золотої серії» горілок ТМ «Хортиця» - гармонійне поєднання майстерності творців напою і мистецтва декораторів скляної тари.

Білий - колір пробудження, народження чогось нового, прекрасного, витонченого і невагомого. Білий - колір чистого полотна, на якому художник створює свій твір. Сама природа в момент народження року вкриває землю білим сніговим покривалом, з-під якого незабаром проб'ються паростки нового життя, з'явиться нове прекрасне творіння. Морозною зимою 2018 року ТМ "Хортиця» також представила світу свій новий продукт - горілку White & Gold з популярної «золотої колекції».

Хортиця White & Gold - горілка преміум якості, уособлення стилю, і свіжості. Виробник, строго контролюючи якість сировини, допускає до виробництва тільки зерна пшениці, вирощеної на екологічно чистих територіях, у результаті чого отримують спирт нового покоління «Пшенична сльоза», що відрізняється неперевершеними чистотою і м'якістю. Джерельна вода, що застосовується у процесі приготування горілки, видобувається з підземного джерела, розташованого на глибині близько 150 метрів. Відмітна особливість White & Gold - виготовлення за абсолютно новою рецептурою, з додаванням ароматних спиртів кмину та анісу. Включення нових інгредієнтів, у поєднанні з цукром, надає напою витончений благородний аромат і пом'якшує його смак.

Компанія «Данко Декор», фахівець у галузі декорування скляної тари, продовжуючи обрану для колекції лінію благородної лаконічності, створила ідеальне матове покриття для упаковки нового напою. Витончена простота форм і чистота сніжно-білого забарвлення органічно підкреслюють всі достоїнства вмісту пляшки. Єдиний акцент зроблений на назві напою, нанесене золотом, на підтвердження його високої якості.

Для втілення дизайну, фахівцями-декораторами був обраний метод фарбування білою матовою фарбою. Ця технологія полягає в нанесенні на скляну упаковку лакофарбового покриття способом електростатичного напилення. Перед декоруванням склотара проходить процедуру спеціальної очистки, що забезпечує високий рівень адгезії барвника на склі. Після цього пляшки переміщаються на автоматичну лінію, де відбувається нанесення кольорового покриття. Оскільки на підприємстві використовується найсучасніше обладнання провідних європейських виробників, то етапи підготовки, фарбування і подальшої сушки відбуваються в єдиному циклі. Отримана декоративна поверхня має високу стійкість до всіх видів ушкоджень. Цей метод дозволяє поєднувати коутінг з подальшим нанесенням додаткового декору способами шовкотрафаретного друку або гарячого тиснення.

Хортиця White & Gold - гармонійне поєднання м'якого легкого смаку з чистотою і шляхетною добірністю пляшки.