меню

закрити

ua
ru ua en

Срібло чи золото?

«Ти чув про золоте правило? У кого золото, той і встановлює правила!» - саме так промовляв всім відомий герой Джафар із мультфільму «Алладін» з екранів телевізорів у 1992 році. І з цим важко не погодитись. Золото і срібло відомі людству з давніх давен, але доступними ці метали були далеко не всім! Вироби з них могли собі дозволити тільки люди з високим статусом і великим достатком. У наш час, звичайно, і золото, і срібло стали значно доступнішими, але ні скільки не втратили свою цінність та благородство.

Вироби з золота та срібла завжди були і будуть ідеальним подарунком на будь-яке свято. Нерідко, такі ювелірні вироби з благородних металів передаються разом із сімейними легендами з покоління в покоління, стаючи справжніми реліквіями.

Ось і ми, разом з замовником, вирішили поєднати дві «одвічні цінності»: вишуканий смак української преміальної горілки та дзеркальний блиск дорогоцінних металів. Після тривалої роботи, на ринку з’явилась унікальна лінійка горілки ТМ «Хортиця» в сяючих дзеркальним блиском золотих і срібних пляшках. Такого ефекту вдалося домогтися завдяки застосуванню технології напилювання металевої плівки у вакуумі (або «вакуумна металізація») з подальшим друком УФ-отвердіваючими фарбами.

Хто знає, можливо через сто або двісті років серед фамільних цінностей чиїсь нащадки виявлять сяючу як і раніше дзеркальним золотом чи сріблом пляшку ТМ «Хортиця», відкоркують її в колі сім’ї і знайдуть підтвердження тому, що їх далекі пращури розумілися на красоті і мали досить витончений смак!