меню

закрити

ua
ru ua en

Нагородження почесним знаком МАРТІС «Золота Фортуна»

Міжнародна Академія рейтингових технологій і Соціології «Золота Фортуна» - організація, в складі керівництва якої знаходяться заслужені діячі національних і королівських академій наук з більш ніж 30 країн світу.

Рейтинг номінантів, гідних відмінності ведеться з 1993 р. Протягом цього відрізка часу, нагороди Академії отримують видатні особистості і трудові колективи. Інформацію про них в організацію надають міністерства і відомства Кабінету Міністрів, Національна Академія Наук, обласні та районні державні адміністрації, виконкоми міськрад.

Учасники рейтингу - це люди та організації, що заслуговують високої поваги і нагород за досягнення в різних сферах діяльності: науці, культурі, освіті, промисловості, захисту навколишнього середовища і т.д. Серед нагороджених вищими відзнаками Папа Римський Іоанн Павло ІІ, метри світової опери Пласідо Домінго, Лучано Паваротті, Монсерат Кабальє, Всесвітній Поштовий Союз (Берн), Європейський Центр ядерних досліджень (Женева), Державний Академічний Великий театр, Національна академія наук Італії та інші.

За словами організаторів, церемонію нагородження, що проходила у місті Харків, приурочили до Дня Захисника України. Нагороди отримали керівники підприємств, волонтери, меценати, солдати строкової служби, які брали участь у бойових діях. Серед них до нагороди був представлений засновник і керівник виробничої фірми «Данко Декор» Сергій Данилов. Почесну медаль Сергій Вікторович отримав за вагомий внесок та активну участь у волонтерській допомоги солдатам - захисникам України, переселенцям із зони АТО, всім тим, хто постраждав в ході військових дій на Східній Україні. Також було відзначено що компанія, яку створив Сергій Данилов, незважаючи на складну економічну і політичну обстановку в Країні, є провідним виробником декорованої склотари для алкогольних і безалкогольних напоїв в Україні.

Хочемо привітати Сергія Вікторовича з тим, що його заслуги були високо оцінені і побажати міцного здоров'я та комерційних успіхів його дітищу - Компанії «Данко Декор»