меню

закрити

ua
ru ua en

Вишуканий декор для туркменської горілки ARASSA

Компанія «ДанКо Декор», являючись лідером українського ринку декорування склотари, так же активно працює з виробниками алкоголю з Європи та Азії. Прикладом вдалої співпраці компанії з іноземними замовниками є декорування пляшок для туркменської горілки ARASSA.

Декор виконано у ненав’язливому, вишуканому стилі, в червоно-білих тонах, з використанням інноваційної технології УФ-друку термохромними фарбами. Комбінація відразу двох технологій: друку керамічними та УФ-затверджувальними фарбами, дозволила створити яскраву, сучасну упаковку для елітного напою. Декор кардинально преображається при охолодженні пляшки до +5 С і нижче. Білі, ніжні пелюстки квітів поступово насичуються червоним тоном та запалюються багряним кольором, туркменський візерунок на звороті пляшки набуває глибокого синього кольору, а гілка квітки стає насичено зеленою, переносячи на пляшку атмосферу свіжого квітучого саду.

Інноваційні технології, що застосовуються компанією «ДанКо Декор» для декорування склотари і не мають аналогів а Україні, вже давно стали невід’ємною складовою успішного бренду для будь-якого напою.