меню

закрити

ua
ru ua en

БІЗНЕС ПОДАРУНКИ І СУВЕНІРИ В КОРПОРАТИВНОМУ СТИЛІ

Все популярнішими стають бізнес подарунки у вигляді декорованих в корпоративному стилі пляшок, стопок, кухлів, склянок та ін. Тим більше, що декоровану в корпоративному стилі пляшку можна супроводити гідним наповненням, наприклад, напоєм на будь-який смак, а також дуже вдало зібрати в набір декоровану пляшку і стопки або графин зі склянками.

На сьогоднішній день, навряд чи можна здивувати кого-небудь фірмовими блокнотами, ручками, постерами або буклетами. Так, ми погодимося, що це речі постійного і щоденного користування, але необхідно розуміти, що Ваш маркетинговий продукт повинен бути такого рівня, щоб для користування вибрали саме його, а не продукт, наприклад, конкурента. В основному такі продукти мають досить високу ціну і при цьому не гарантують 100% маркетингового успіху.

Компанія «Данко Декор» готова під замовлення виготовити ексклюзивні партії корпоративної продукції на обраному Вами скловиробі, яким може бути пляшка, стопка, келих, пивний кухоль, попільничка, ваза, чашка чи будь які інші скловироби.

В якості яскравого прикладу, демонструємо Вам фотографію наших останніх трьох робіт. Пляшка «Хухрянка» поєднала в собі технологію матування і технологію шовкотрафаретного друку керамічними фарбами. Такою же технологією шовкотрафаретного друку виконана пляшка «Самогон Елітний». Дизайн на пляшці «Укртрансгаз» був виконаний технологією повного фарбування (в даному випадку тонування) поверхні пляшки в прозорий синій лак. За рахунок повного фарбування в дизайні «Укртрансгаз» друк був виконаний за допомогою УФ-фарб, які не вимагають подальшого випалення.

Співробітники компанії «Данко Декор» допоможуть Вам підібрати скляний виріб і запропонують різні варіанти його оформлення. Ми візьмемо на себе всі клопоти з розробки та виготовлення декору, в разі необхідності - забезпечимо розлив напою на одному з лікеро-горілчаних заводів України.