меню

закрити

ua
ru ua en

Царівна-жаба по-канадськи

Цієї осені компанія ДАНКО ДЕКОР відвантажила першу партію декорованих пляшок BLŪ FROG в Канаду в рамках співпраці з компанією Quality Craft spirits з Ванкувера.

Любителям коктейлів добре знайома назва BLŪ FROG. Саме так називається популярний long drink, до складу, якого входять горілка і лимонад. Цілком очевидно, що для ідеального коктейля потрібна бездоганна основа, тобто горілка найвищої якості. Крім того, приготування коктейлів досвідченим барменом - це яскраве і захоплююче шоу, магія трансформацій і перетворень, які відбуваються прямо на наших очах. І якщо на арені цирку артист жонглює різнокольоровими кільцями або, наприклад, м'ячами, то головний реквізит бармена - пляшки з інгредієнтами коктейлів.

Вони можуть бути абсолютно звичайними, і тоді відвідувач, який чекає свій напій біля барної стійки, навряд чи зверне на них увагу, а можуть стати важливою частиною магічного шоу, створюючи додатковий вау-ефект на глядача (до речі, чимало таких пляшок можна побачити в галереї робіт на сайті компанії ДАНКО ДЕКОР).

Не відомо, чи думали про це творці канадської горілки преміум-класу BLŪ FROG, але новий продукт має всі необхідні якості для того, щоб потіснити «старожилів» на барних стійках і полицях супермаркетів. Напій виготовлений з кукурудзи вищих сортів і кристально чистої канадської води, а бездоганний м'який смак горілки забезпечує п'ятиступінчаста фільтрація.

Але, давайте подивимося на декор пляшки, виконаний фахівцями компанії ДАНКО ДЕКОР. Перше, що кидається в очі це ... блакитна жаба всередині пляшки! Дивовижний 3-D ефект створюється за допомогою поєднання різних технік шовкотрафаретного друку на матовій скляній поверхні. Крім того, відповідно до технічного завдання, було проведено часткове фарбування донної частини пляшки блакитним прозорим лаком. Справа в тому, що в планах замовника розміщення декорованих пляшок з горілкою BLŪ FROG на спеціальних постаментах, обладнаних LED-підсвіткою. Завдяки такому прийому, пляшка ніби то світиться зсередини ніжним блакитним кольором, а «ефект присутності» жаби стає ще більш реальним.

Ми щиро сподіваємося, що дуже скоро BLŪ FROG стане справжньою «царівною-жабою» на міжнародному ринку алкоголю!