меню

закрити

ua
ru ua en

Добрий день, Екопарк.

На минулих вихідних колектив компанії Данко Декор відвідав чудове місце нашого міста - Feldman Ecopark. Співробітники заводу разом з дітьми знайомилися з його мешканцями, про яких працівники парку розповідали цікаві і смішні історії.

Дивовижні клумби з квітами, оригінальні скульптурні композиції не залишилися непоміченими жіночою половиною і біля них йшли тривалі фотосесії.

Дітлахам дуже сподобався вольєр з молодняком, де маленькі козенята, свинки, пташки живуть деякий час після народження. Діти бігали, грали з тваринами, годували їх, намагалися смикати за хвости, загалом, були в повному захваті.

Чоловіча половина зацікавилася тиграми, пантерами, гепардами, при цьому були відзначені прекрасні умови, в яких містяться звірі і щира турбота про них персоналу.

Ми пробули там досить довго - близько 4 годин, всім учасникам поїздки парк дуже сподобався, діти не хотіли йти і випросили ще трохи часу. Ми зробили дуже багато красивих фотографій тварин і парку, наїлися шашликами та морозивом, загалом, чудово провели час.

Я сподіваюся, що кожен з нас ще не раз повернеться в цей гостинний куточок Харкова, і напевно, знайде там нових цікавих мешканців.

До скорої зустрічі, Екопарк!