меню

закрити

ua
ru ua en

Galicia Special

Чергове замовлення було виконано для наших постійних партнерів із Західної України. Цього разу нам довірили декорування пляшок для популярного бренду «Galicia Special».

Центральним елементом декору є зображення лева - символу Галицько-Волинського князівства, що виникло після об'єднання Галицького і Волинського князівств в 1199 році князем Романом Мстиславичем, якого сучасники вважали одним з найбільш могутніх правителів Східної Європи свого часу. Сам напис «Galicia» виконана польською мовою, ймовірно, як нагадування про те, що в останній раз Галичина на карті Європи була відзначена як частина Польської Республіки в 1939 році, до приєднання цих територій до Радянського Союзу на підставі сумнозвісного «пакту Молотова-Ріббентропа» .

Горілчана пляшка була піддана хімічному матуванню, що дозволило посилити контраст декоративних елементів, виконаних методом прямого шовкотрафаретного друку високотемпературними фарбами на скляній поверхні. Застосування термопластичних фарб забезпечило необхідну колірну насиченість і високу стійкість декору до механічних пошкоджень.

Подвергнута химическому матированию, что позволило усилить контраст декоративных элементов, выполненных методом прямой шелкотрафаретной печати высокотемпературными красками на стеклянной поверхности. Применение термопластичных красок обеспечило необходимую цветовую насыщенность и высокую устойчивость декора к механическим повреждениям.