меню

закрити

ua
ru ua en

Хот cтампінг

Гаряче тиснення фольгою (hot stamping) - технологія декорування, що дозволяє досягти незвичайних візуальних ефектів і підкреслити унікальність продукту. Компанія «ДанКо Декор» стала першим декоратором в СНД, який освоїв технологію «Хот стампинг», застосувавши її вперше для декору горілчаної пляшки. Завдяки розробкам фахівців компанії, вдалося розширити можливості технології - тепер її застосування можливе з охопленням всієї поверхні пляшки, без обмежень.

Інновація має низку переваг, дозволяючи використовувати широку гаму кольорів і видів фольги (срібна, золота, матова, глянцева і т.д.), а також комбінувати різні відтінки і різновиди фольги. Можливе використання фольги з голографічним малюнком замовника - таким чином, доступно нанесення будь-якого елементу корпоративного стилю. Гаряче тиснення фольгою є альтернативою друку фарбами, що містять дорогоцінні метали, що розширює можливості для втілення будь-яких дизайнерських рішень.

Метод закільцьованого тиснення фольгою був розроблений в рамках презентаційної програми нових технологій, представленої компанією «ДанКо Декор» в 2013 році. При виготовленні зразка за основу був прийнятий дизайн горілки «Belvedere».