меню

закрити

ua
ru ua en

Нова горілчана лінійка ТМ «Княгинин 1878»

Івано-Франківське спирт.об'єднання, відоме за випуском високоякісного алкоголю під торговою маркою «Княгинин», вивело на ринок горілчану лінійку «Княгинин 1 878». Чим же чудовий був 1878 рік, що творці нового бренду вирішили використовувати його в назві преміальної горілки?

Насправді, в згаданий рік відбулося відразу дві значні події, що вплинули на подальший розвиток вино-горілчаної промисловості України. На півдні, в Криму князь Лев Сергійович Голіцин засновує перший в країні дім шампанських вин «Новий Світ». І приблизно в цей же час заможний землевласник з села Княгинин Мендель Вайнагартен зі своєю дружиною Бабеттою відкрили «Заклад з виробництва рому та лікерів», спадкоємцем якого і є сучасний франківський завод.

Новий дизайн пляшки, виконаний фахівцями компанії Данко Декор, виглядає урочисто і багато. На матовій, немов покритій інеєм, пляшці красується назва торгової марки і багато інших деталей декору. З урахуванням популярності горілчаного бренду «Княгинин», центральним елементом дизайну був обраний логотип спирт.об'єднання. Для створення особливого візуального ефекту, торговий знак було надруковано на тильній стороні пляшки і дивлячись на нього крізь прозоре «віконце» на матової поверхні, здається що ти дивишься на ньго  через збільшувальну лінзу. Завдяки багатобарвному шовкотрафаретному друку, різноманітності фактур декору і застосування сучасних матеріалів вдалося підкреслити, з одного боку, вірність традиціям, якими завжди славилися франківські майстри, а з іншого - прагнення слідувати найсучаснішим тенденціям і трендам у «високій моді» скляної упаковки.