меню

закрити

ua
ru ua en

Кришталевий дух природи з самого «серця» Татр

 

Працювати з постійними клієнтами завжди дуже приємно, і, в той же час, набагато складніше, ніж з новими замовниками. Але в цьому є своє, особливе задоволення. Адже це своєрідний виклик собі самому, перевірка свого рівня професіоналізму і креативу. Прагнення не просто задати, але й підвищити вже встановлену планку.

Черговим, на наш погляд, більш ніж успішним результатом творчої співпраці з одним із давніх і улюблених партнерів «ДАНКО ДЕКОР», - словацьким брендом Gas Familia S.R.O., - стало оформлення упаковки алкогольного напою преміум-класу Goral Vodka Master.

Проста і витончена, без хитромудрих ліній і вигинів, форма, що підкреслює силу і міць внутрішнього змісту. Стара, перевірена століттями, чорно-біла класика з грамотним яскравим акцентом: дві яскраві, вогненно-червоні сімки. Здавалося б, дві абсолютно звичайні цифри, що асоціюються з успіхом. Але не тільки! Все набагато глибше. Так неймовірно просто зашифрована фішка компанії, особлива технологія виробництва, що застосовується на заводі Gas Familia S.R.O. в Словаччині - семиразова дистиляція та фільтрація горілки.

Даний проект був приречений на успіх ще й тому, що за візуалізацію оформлення пляшки взявся один з кращих словацьких дизайнерів, чиї роботи відзначені численними нагородами на міжнародних конкурсах. Результат перевершив найсміливіші очікування - кожен елемент має свою яскраву індивідуальність, але при цьому не змагається з іншими, а, навпаки, доповнює і підкреслює.

Домогтися максимально повного втілення дизайнерської ідеї в життя замовник довірив українській компанії-декоратору скляної упаковки «ДАНКО ДЕКОР». Ми використовували техніку шовкотрафаретного друку керамічними фарбами - метод декорування, який був першим освоєний на нашому заводі 15 років тому.

Горал, горець - загартована умовами життя в гірській місцевості людина. Таким і вийшов результат - спокійна, холодна велич, яке демонструє внутрішню силу.

Можна з упевненістю сказати, що преміальний сегмент знайшов свою нову «зірку»!