меню

закрити

ua
ru ua en

Нове обладнання для декорування

Шовкографія - один із затребуваних видів друку, який дозволяє наносити кольорові зображення на скляну тару різних форм. Малюнок або напис створюються шляхом відбитка фарби через трафаретну сітку. Цей спосіб виник, імовірно, в Китаї в 10 столітті. Досить швидко він став популярним, і був освоєний низкою азіатських країн. Пізніше шовкотрафаретний друк почали використовувати і в західноєвропейських мануфактурах. Швидкої популяризації методу сприяв розвиток технологій.

У даний момент шовкотрафаретний друк здійснюється за допомогою автоматизованих верстатів, які забезпечують чітке нанесення малюнка і дозволяють обробляти нестандартні поверхні.
У своїй діяльності компанія «ДанКо Декор» використовує автоматизовані лінії, вироблені європейськими лідерами ринку обладнання для трафаретного друку та декорування скляної тари. Останнім часом підприємство значно розширило свій технологічний парк за рахунок придбання верстата фірми «Fermac» (Італія). У новій моделі друкарські процеси більш автоматизовані і управління машиною здійснюється за допомогою електронних засобів. Це дозволяє добитися високої швидкості друку і зробити кінцеву продукцію більш доступною.
Однією з особливостей новинки є можливість отримувати дуже насичене і повнокольорове зображення. Палітра охоплює до восьми кольорів, включаючи фарби з використанням дорогоцінних металів - платини (срібла) і золота. Для закріплення результату продукція проходить випалення при температурі понад 600 0С. Італійський друкарський верстат гарантує високу якість зображень, дозволяючи отримувати як тонкі лінії, так і тонові відтінки і забезпечує їх стійкість до впливу погодних умов, вологи і хімічних речовин.

За допомогою чергової новації, вдалося оптимізувати роботу з різними формами скляних виробів та удосконалити нанесення зображення на пляшки круглого, овального, квадратного перетину, а також на вигнуту і нестандартну тару. Можливим став також друк на скляному посуді.

В умовах нарощування свого технологічного потенціалу, «ДанКо Декор» продовжує працювати над поліпшенням класичних і розробкою нових методів декорування, пропонуючи партнерам нестандартні можливості презентації своїх компаній.