меню

закрити

ua
ru ua en

ПРОГУЛЯНКА ПО НІЧНОМУ ЛЬВОВУ

Новий проект Night Lviv, виконаний компанією «ДАНКО ДЕКОР» для НВТ «Абсолютний Стандарт», вже привернув увагу не тільки українців, а й іноземних туристів.

Давайте, познайомимось з декором пляшки ближче. Центральна композиція складається з пізнаваних символів туристичної столиці. Величні будівлі, немов свідки зміни епох, народження і розпаду імперій, підносяться над вуличками Львова. Тут і найвища в Україні Міська Ратуша, і знаменитий Оперний театр, і Домініканський собор з його суворо-містичною архітектурою.

Звичайно, колишню столицю Галичини неможливо уявити без знаменитого трамвая, який неспішно везе своїх пасажирів вулицями старого Львова ось уже майже півтора століття.

Не треба бути експертом в області декорування, щоб оцінити, з якою точністю виконано друк УФ-фарбами всіх елементів декору. У цьому безумовна заслуга великої команди фахівців заводу «ДАНКО ДЕКОР», які працювали над цим проектом. Підготовка до друку, підбір фарб, налаштування швидкісних автоматів друку, обладнаних УФ-сушками, безпосередньо друк і контроль якості виконання робіт - ось лише деякі етапи технологічного ланцюжка, в кінці якого з'являється унікальна упаковка для нового продукту нашого замовника.

Не будемо забувати, що проект присвячений нічному Львову. Тому, не випадково, що для дизайну пляшки було вирішено застосувати фарбування в чорний колір за допомогою метода електростатичного напилення. Гра світла і тіней, контраст залитих вогнями площ і містичного сутінку вузеньких вулиць старого міста створюють атмосферу величі і таємничості, нагадуючи про те, що древній Львів, чия історія наповнена неймовірними історіями і міськими легендами, зберігає ще чимало таємниць.

Унікальний дизайн, реалізований компанією «ДАНКО ДЕКОР», не залишився без уваги фахівців в області упаковки. На престижному конкурсі «Ukrainian design: The very best of» проект Night Lviv отримав високу оцінку журі та нагороду «The best of».