меню

закрити

ua
ru ua en

Захист продукту від підробки

Декорування пляшок забезпечує високий ступінь захисту напою від підробки. Створюючи незвичайний дизайн, що запам'ятовується, декорування підвищує впізнаваність продукту, дозволяє виділити його в лінійці подібної продукції і відрізнити оригінальний напій від підробки.

Технологічний парк компанії «ДанКо Декор» гарантує стійкість і міцність декору - якості, про які піклується тільки легальний виробник. Спеціалізоване обладнання і повна автоматизація всіх виробничих процесів виключають можливість створення контрафакту.

Застосування комплексних технологій також гарантує захист від підробки. Якщо для оформлення використовується кілька таких технологій, як шовкотрафаретний друк, випалення або сушка УФ-випромінюванням, хімічне матування, багатоступеневе нанесення елементів за допомогою гарячого тиснення фольгою, то повторити таке декорування складно не тільки для гравців сірого ринку, а й для багатьох офіційних декораторів. Поряд з комплексними технологіями, компанія «ДанКо Декор» пропонує інновації, розроблені фахівцями підприємства. За допомогою нових розробок можливе створення незвичайних візуальних ефектів, які не дозволять переплутати оригінальний продукт з підробкою.