меню

закрити

ua
ru ua en

Лімітована серія бренді Sarajishvili до Нового 2019 року

В кінці XIX століття грузинський хімік Давид Сараджішвілі загорівся ідеєю виготовити елітний коньяк, який би асоціювався з його рідним містом Тбілісі. Вивчаючи до цього тонкощі створення алкогольних напоїв у Франції, майстер прийшов до висновку, що виноградні сорти, які ростуть в Грузії, ні в чому не поступаються за якістю французькому винограду. Після освоєння курсу виноробства у французькому містечку Монпельє, він повернувся на батьківщину та розпочав розробку власних рецептів, а потім побудував склад для витримки виноматеріалів в Тбілісі і придбав необхідне обладнання.

Урочисте відкриття заводу Сараджішвілі відбулося у 1888 році. До роботи на його потужностях запросили науковців з усіх виноробних галузей. Спільними зусиллями під їх керівництвом у той же рік на світ з'явилася перша пляшка грузинського коньяку, який виявився настільки прекрасним, що відразу ж отримав безліч нагород і медалей в Брюсселі, Чикаго та Парижі. З плином часу заводи під брендом Sarajishvili відкрилися не тільки в Грузії, але і в Єревані, Баку, Калараш та інших містах. На сьогодні відомому коньяку належать понад 200 різних міжнародних нагород, а у підвалах першого Тбіліського заводу досі зберігаються і «дорослішають» напої, виготовлені ще на початку XX століття. Давид Сараджішвілі назавжди увійшов у світову історію як засновник коньячної справи в колишній Російській Імперії і сприяв тому, що Грузія донині славиться чудовими коньяками.

(За матеріалами сайту www.v-georgia.com/konyak-sarajishvili/)

Під брендом «Давид Сараджішвілі і Еніселі» (таку назву носить сучасне підприємство) випускається 80% усіх грузинських коньяків. Щоб уникнути підробок і відповідати іміджу, компанія уклала договір з відомими французькими постачальниками етикеток, пробок і пляшок. А ось декорацію найпопулярніших серій коньяків було вирішено довірити українській компанії "ДАНКО ДЕКОР". Вже стало традицією, що крім серійної продукції, ми щорічно виготовляємо для наших грузинських замовників обмежену серію декорованої склотари напередодні новорічних свят.

У 2018 році це були золота скляна упавковка з дзеркальним ефектом, виконана із застосуванням вакуумної металізації. А напередодні 2019 року були виготовлені сніжно-білі пляшки, декоровані із застосуванням УФ-фарб. На передній стороні пляшки традиційно розміщені назва та логотип бренду Sarajishvili, а також напис "2019", який нагадує про те, що цей напій ідеально підійде для святкування Нового Року. Крім того, по всьому корпусу пляшки надруковані елементи декору, що нагадують золоті конфетті, які, здається, тільки-но кружляли у прозорому морозному повітрі під гуркіт новорічних фейєрверків, дзвін келихів та вигуки привітань, що доносяться з усіх усюд: "З Новим Роком!"