меню

закрити

ua
ru ua en

Східний стиль пляшки «Омар Хайям»

"  Ты бутылку держа, не забудь прочитать

   То, что вязью арабской решили на ней начертать

   И рисунку внимая, из памяти выступит образ

   Человека, чье имя достойно в веках вспоминать!  "

Перед Вами пляшка для виноградної горілки «Омар Хайям», яка вироблена компанією Данко Декор для нашого закордонного замовника. Пляшка виконана в східному стилі, і привертає увагу своїм барвистим дизайном і яскравою красивою картиною на задньому боці пляшки. Пляшка оповідає про легендарну людину, талановитого математика, філософа, астронома і поета, чиї мудрі вислови дійшли до нас у вигляді численних Рубаї - Омарі Хайямі.                                                                                                          ​​​​​

Центральним елементом композиції є картина, виконана за допомогою шовкотрафаретного друку з наступним високотемпературним випалюванням, на якій зображен поет в хвилину поетичного почуття до своєї коханої. Ця картина при наповненій пляшці стає об'ємною завдяки ефекту «лінзи». Пляшка виконана за допомогою технології часткового матування з «вікном». Гарна арка, що обрамляє картину, додає характерний східний стиль пляшці і дозволяє як би зазирнути у вікно сераля і мимоволі підслухати розмову молодих людей.

Пляшка «Омар Хайям» вийшла досить барвистою і строкатою, що характерно для східного ринку. Ми впевнені, що ім'я легендарного чоловіка в поєднанні з гарним дизайном пляшки сприятиме високій динаміці продажів і знайомству цільової аудиторії з цим брендом.