меню

закрити

ua
ru ua en

XPHORIA

Сьогодні ми хочемо поділитися інформацією про участь компанії ДАНКО ДЕКОР в черговому міжнародному проекті, який, незважаючи на свою молодість, встиг отримати міжнародне визнання. Отже, канадська компанія XPHORIA Spirits прийняла рішення про випуск цілої серії алкогольних напоїв під торговою маркою XPHORIA. До складу лінійки входять одразу шість напоїв, об'єднаних єдиним брендом: Supreme Gin, Lime Gin, Platinum Vodka, Vodka, Whiskey і Coconut Whiskey.

З огляду на те, що продукція позиціонується в преміальному сегменті, замовник на кожному етапі робіт над проектом вибирав найкраще з того, що представлено на ринку: сировину найвищої якості з Канади, найсучасніші технології виробництва, ексклюзивну склотару з Франції та Італії.

Ну, а честь виконати декорацію пляшок для всієї лінійки XPHORIA була надана компанії ДАНКО ДЕКОР з України.

Наші фахівці з честю впоралися з поставленими завданнями, застосувавши для їх виконання широкий арсенал технологій та матеріалів. Дуже важливим було домогтися того, щоб вся лінійка виглядала гармонійно і, при цьому, кожна позиція залишалася легко впізнаваною на торгової полиці.

Для досягнення поставленої мети було прийнято рішення кожному напою підібрати своє кольорове оформлення, яке найбільшою мірою відповідає характеру продукту. Матові пляшки мають забарвлене дно та кругові смуги того ж кольору в центральній частині корпусу скляного контейнера. При цьому одна з кольорових смуг виявляється прозорою, дозволяючи переконатися в кришталевій чистоті вмісту пляшки. Підкреслюють єдиний стиль всієї лінійки і текстові написи, виконані методом шовкотрафаретного друку.

Працюючи над проектом XPHORIA, нам вперше довелося зіткнутися з декоруванням так званих «стакерів» - невеликих італійських пляшок, які встановлюються одна на іншу, утворюючи своєрідну «піраміду». Таким чином, покупець отримує «джентльменський» набір, в який входять одразу три напої - горілка, віскі та джин!

Перший же «вихід у світ» нової лінійки алкогольних напоїв ТМ XPHORIA виявився успішним - XPHORIA PLATINUM VODKA завоювала срібло на міжнародному ярмарку «2016 WSWA Spirits Fair» в Гонконзі, а компанії XPHORIA Spirits вдалося прямо під час ярмарку підписати одразу кілька контрактів на поставку своєї продукції на азіатський ринок.