меню

закрити

ua
ru ua en

«Black&Gold»

Представляємо до вашої уваги черговий проект від «Данко Декор», виконаний на замовлення ТМ «Хортиця». Ця робота виділяється стриманістю і елегантністю, пляшка виглядає розкішно і викликає непереборне бажання володіти нею.

На початку минулого століття одна широко відома в світських колах дама пережила серйозну особисту трагедію, втративши чоловіка, якого любила більше ніж своє життя. Як справжня леді вона не могла дотримуватися трауру, оскільки не перебувала з ним в офіційному шлюбі. Однак, розбите серце вимагало вилити свої почуття, так на світ з'явилося всім відома «маленька чорна сукня» від легендарної Коко Шанель, зробивши її знаменитою на увесь світ.

За задумом  мадам Шанель сукня без надмірностей повинна була максимально вигідно підкреслювати природну красу і шарм жінки. Вбрання швидко здобуло популярність серед представниць слабкої статі. Гардероб безлічі дам поповнився маленькою чорною сукнею. Її носили просто так без будь-яких аксесуарів або доповнювали вишуканими прикрасами з перлів і дорогоцінного каміння. Згодом сукня стала символом елегантності і розкоші.

Ми використовували цей принцип в ході створення «Black&Gold». Пляшка є уособленням тієї самої «маленької чорної сукні»: витончений стриманий дизайн, виконаний, звичайно у стриманому чорному кольорі, і доповнює цей концепт золотий напис торгової марки в центральній частині пляшки.

З кожною новою роботою все більше розкривається потенціал і можливості компанії «Данко Декор». Наші фахівці підбирають і комбінують різні техніки декорування, і в результаті на світ з'являється шедевр!

У дизайні пляшки «Black&Gold» колір грає особливо важливу роль. Глибокого чорно-матового відтінку вдалося досягти завдяки методу фарбування з використанням електростатичного розпилення на обладнанні фірми «Glasscoat». В результаті пляшка буквально «одягнена» в чорний оксамит, м'яко обволікає всі її вигини і контури. Вона виглядає строго і розкішно, як справжня дама в чорному, а золотий напис по центру, немов та дорогоцінна прикраса - витончено доповнює і підкреслює статус напою.

У 1926 році журнал «Vogue» вперше опублікував фотографії чорної сукні від Коко Шанель і порівняв її з автомобілем Ford. Вбрання виділялося простотою і елегантністю. Критики передрікали йому величезну популярність і заявляли, що незабаром чорна сукня стане невід'ємною частиною гардеробу кожної жінки. Вони виявилися на сто відсотків праві!

Сподіваємося, що «Black&Gold» також підкорить серця і уми шанувальників високого стилю, як це зробило вбрання великої Шанель, адже чорний колір ніколи не виходить з моди!