меню

закрити

ua
ru ua en

Горілка Moses - кошерна чистота в дорогоцінному ореолі

Мойсей, без сумніву, одна з найбільш значущих постатей в іудаїзмі: пророк, герой, який вивів своїх одноплемінників з земель єгипетських, який подарував їм свободу, який згуртував ізраїльські коліна в єдину націю, привів їх в Землю Обітовану. Але головний скарб, який лишив Мойсей нащадкам - іудаїзм, створена ним і передана народу Ізраїлевому релігія.

Мойсей був справжнім прихильником доктрини кошерності, кашрута, що визначає придатність продуктів і напоїв до вживання в їжу. Тому, цілком символічно, що перша фінська кошерна горілка має ім'я найголовнішого біблійного пророка.

Горілка Moses (виробник - фінська компанія Shaman Spirits) являє собою поєднання найчистішої природної води з джерел Фінляндії та ультра-преміального спирту, отриманого виключно з натуральних продуктів, що пройшли ретельний відбір, а її виготовлення проходить під безперервним контролем рабина Гельсінкі, доктора Моше Едельманна.

Безумовно, кошерність горілки Moses є гарантією її якості і чистоти. Але, навіть такому чудовому продукту потрібна гідна упаковка! Після того, як керівники Shaman Spirits відвідали наше підприємство, вони прийняли рішення довірити декорацію скляних пляшок для горілки Moses компанії «Данко Декор». При цьому, незважаючи на технічну складність кожного з трьох варіантів декору упаковки, перед нами було поставлено ​​завдання виконати роботи в найкоротший термін, щоб замовник встиг доставити готову продукцію по всьому світу напередодні найважливіших подій в єврейському календарі - свят Пурім і Песах.

В основу процесу декорування фахівцями «Данко Декор» було покладено метод хімічного матування - травлення скляної поверхні з використанням спеціальних реагентів. Після завершення процесу скло втрачає прозорість, стає матовим, і водночас набуває приємну для тактильного сприйняття шорсткість.

В даному випадку хімічному матуванню піддавалася не вся поверхня пляшки - частина її попередньо була покрита спеціальним захисним складом, щоб досягти ефекту прозорого вікна на матовому склі.

Наступним етапом було нанесення зображення на корпус пляшки методом прямого шовкотрафаретного друку. Центральне місце в дизайні відведено образу Мойсея в момент, коли перед ним розступилися води Червоного моря, даючи можливість єврейському народу врятуватись від переслідування військ фараона. Цей сюжет можна побачити як на тильній стороні корпусу пляшки, так і в прозорому вікні, що виконує роль лінзи та надає зображенню об'ємність.

Для двох варіантів декору потрібно було застосування матеріалів із вмістом дорогоцінних металів, які друкуються окремо і запікаються при температурі, меншій, ніж передбачено для кольорових фарб. Такий метод декорації називається «двопрохідний друк» і вимагає прецизійного суміщення елементів декору. Варто звернути увагу на філігранну точність, з якою виконаний декор біблійних дерев, що сяють 24-х каратним золотом і переконатися, що фахівці «Данко Декор» успішно впоралися з поставленим завданням.

Незважаючи на жорсткі обмеження за часом, визначені замовником, роботи були виконані в точній відповідності з графіком. Це означає, що правовірні євреї в різних куточках планети скоро вимовлять за святковим столом славнозвісне «Лехаїм!», наливаючи кошерну горілку Moses з пляшки, декорованої в Україні компанією «Данко Декор».