меню

закрити

ua
ru ua en

Свіжий вітер та чисті озера Шотландії в елегантній пляшці преміумної горілки «Inveraray».

Ювілей це ​​подія. Ювілей це привід для підбиття підсумків, аналізу, спогадів, визначення планів на майбутнє. Іноді на ювілеї сумують, іноді радіють.

До 15-ти річчя ТОВ «Горобина» випустила преміумну горілку «Inveraray», декор пляшки якої виконала компанія «Данко Декор». Горілка була представлена 17 вересня поточного року на виставці «100 кращих товарів Сумщини». «Inveraray» планують експортувати в країни зарубіжжя, і найближчим часом вона з'явиться у продажу.

Дизаин пляшки знайомить нас з Шотландією 18 століття, країною з суворим кліматом і відважними людьми,  яки протягом століть боролися за свою свободу. Весь образ пляшки підкреслює чистоту весняного повітря і свіжість води річки Еск, адже чистота, свіжість і м'якість води є відмітною особливістю горілки «Inveraray».

При виготовленні горілки використовується технологія дев'яти ступінчастої фільтрації води і технологія використання структурованої води «тала вода», це підкреслює весняне дерево з таючими бурульками на передньому плані. Нижче дерева розташоване так зване «вікно», отримане технологією часткового матування, в якому розташований родовий замок Кемпбеллів Інверарі (1789 р). Замок розташований на березі найчистішого озера Лох - Файн і є ключовим елементом композиції дизайну. Замок уособлює відданість традиціям і почуттю боргу, а річка біля нього - чистоту і м'якість горілки «Inveraray».

Замок і текст нанесені на пляшку методом шовкотрафаретного друку з наступним високотемпературним випалюванням, завдяки чому пляшка може використовуватися повторно.