меню

закрити

ua
ru ua en

Лаконічний дизайн - відображення шляхетності та чистоти козацького характеру

Історія горілки «Kruto» - це історія українського козацтва, втілена в рецепті, відточуваному протягом довгих трьохсот років і відтвореному на лікеро-горілчаному заводі зі столітньою історією, розташованому в самому центрі України. Вироблена з кращих сортів пшениці, з використанням найчистішої води з глибин української землі, що пройшла багаторазову дистиляцію, горілка «Kruto» ніжна і м'яка, чиста і свіжа, наповнена любов'ю та ароматом незайманої природи.

Для відображення неперевершених якостей цього унікального напою фахівцями компанії «Данко Декор», провідного підприємства зі створення декору для скляної тари, був виконаний (вирорблений) дизайн пляшок, який з'єднав в собі лаконічність прямих ліній, чистоту і мінімалізм палітри фарб у поєднанні з благородством дорогоцінних металів.

В основу декору було покладено хімічне матування, що створює ефект сніжної паморозі, так званий "сатин", який додає скляній тарі приємну шорсткість, що відчувається при тактильному контакті і забезпечує найвищу якість матовості скляної поверхні. При цьому, використання продукту власної розробки дозволило компанії «Данко Декор» виготовити унікальний посуд з поверхнею, яка має бездоганні властивості при мінімальних витратах матуючої речовини. Оскільки хімічне матування - вельми складний і дорогий процес, він, крім високих естетичних складових, гарантує захист від підробок. Універсальність хімічного матування дозволила поєднувати цю технологію з нанесенням малюнка за допомогою друку керамічними фарбами.

Нанесення елементів декору керамічними фарбами супроводжується високотемпературним випалюванням - до 600 ° С, що надає зображенню особливої яскравості і колірну насиченість, а також забезпечує високу стійкість до різних видів механічних, температурних та хімічних впливів.

Особливу вишуканість і велич декору пляшок «Kruto» надає наявність в дизайні друку фарбами з вмістом дорогоцінних металів, підкреслюючи статусність благородного напою, його приналежність до «преміум-класу». Виконані методом шовкотрафаретного друку, елементи декору, що містять золото і платину, піддаються випалу з оптимально підібраними температурними режимами нагріву і подальшого повільного охолодження, що робить зображення абсолютно стійким до будь-яких видів ушкоджень.