меню

закрити

ua
ru ua en

Світська хроніка від «Бульбашъ»

Ви, звичайно, пам'ятаєте молодий, але амбітний напій «Bulbash № 1 Malt», подарований нам білоруськими виробниками, який вже встиг завоювати безліч престижних нагород і надійно утвердитися в співтоваристві міцних алкогольних продуктів преміум-класу. Але молодість завжди прагне до більшого. Ось і Бульбашъ вирішив не зупинятися на досягнутому та продовжити лінійку двома напоями: для чарівних леді та мужніх джентльменів.

Чуєте стук підборів? Дивіться, вона наближається! Прекрасна і витончена - в ній все ідеально, від сяючих лаком черевичок до маленької витонченої сумочки і спокусливо червоної помади. Так-так, це саме вона, прекрасна «Cranberry»! М'яка, ароматна, грайлива і спокуслива, вона прийшла і підкорила з першого погляду ...

Зрозуміло, справжня леді виходить у світ не одна. Супутник «Cranberry» - безумовний лідер, справжній Bulbash № 1. Він свіжий та сповнений енергії, в ньому легко вловити впевненість і силу. Йому цілком комфортно як на великосвітському рауті, так і на борту розкішної яхти.

Звичайно, упаковка для ідеальних напоїв повинна мати відповідне оформлення. Чарівну Міс «Cranberry» неможливо не помітити в будь-якій компанії! Це справжня Lady in Red, яскраво червоне вбрання якої не залишає суперницям жодного шансу, а вишуканий золотий декор підкреслює витончений смак і шляхетне походження.

Містер Bulbash № 1 виглядає не менш ефектно. Йому не личить багатослівність. «Vodka, Bulbash, Premium» - це все, що він готовий повідомити про себе при зустрічі. Але, від спостережливих поглядів справжніх джентльменів не вислизне витонченість манер і бездоганний зовнішній вигляд незнайомця, який нагадує про те, що саме «золото - гроші королів».

І не думайте, що вишукане вбрання для Міс «Cranberry» і Містер Bulbash № 1 привозять з Мілану або Парижу. Зовсім ні! Вся ця краса - результат роботи декораторів української компанії «Данко Декор».

Нічого дивного в цьому немає, адже майстрам з України довіряють оформлення упаковки для своїх кращих напоїв замовники з багатьох країн Європи, США, Канади, Ізраїлю ...

Ви теж готові вивести свій продукт у вищий світ? Тоді, ласкаво просимо до нас в «Данко Декор»!