меню

закрити

ua
ru ua en

Нема межі для досконалості

Свого часу Сократ говорив: «Non est terminus», що означає «нема межі для досконалості». Здавалося б зовсім нещодавно ми розповідали про декорування пляшок «Thug Life», відправлених в Канаду (дивитись тут). Успіх нового продукту виявився настільки вражаючим, що замовник прийняв рішення випустити лімітовану версію пляшок з ще більш ефектним декором.

 Даний проект став справжнім випробуванням професійного рівня наших фахівців. Дизайн «Thug Life Limited Edition» передбачає використання цілого ряду технологій та спеціальних матеріалів. Пляшка пофарбована чорною керамічної фарбою (температура сушки 600 °С) з «вікном» на лицьовій стороні. Шовкотрафаретний друк виконано різними високотемпературними фарбами - кольоровими, з ефектом «металік», а також фарбами, що містять золото. Але справжній «wow-ефект» нова пляшка справляє у темряві - написи «Thug Life», виконані з двох сторін по всій висоті пляшки, і деякі інші елементи декору спалахують яскравим смарагдовим кольором! Такого результату вдалося досягти завдяки застосуванню фарб з люмінесцентними властивостями.

Загалом, хіп-хоп спільнота повинна бути задоволена - нова горілка стане гідним присвяченням руху «Thug Life», створеному легендою хіп-хоп культури Тупаком Шакуром. До речі, майже одночасно з появою нової горілки «Thug Life», на екрани вийшла біографічна драма «2pac: Легенда», присвячена Тупаку Шакуру. Отже, його шанувальники матимуть чудовий привід подивитися нову картину про життя культового музиканта, поета, актора, продюсера і активіста, а потім відкрити пляшку «Thug Life Limited Edition» та послухати на старому бумбоксі який-небудь з альбомів улюбленого виконавця.