меню

закрити

ua
ru ua en

Підкреслений стиль у поєднанні з елегантністю дизайну для «TITOMIROV VODKA»

Фахівці компанії Данко Декор випустили пляшку з оновленим дизайном для «TITOMIROV VODKA», яка підкреслює високу якість напою, а також строгий та відомий стиль.

Дві пляшки, немов день і ніч, дозволяють відчути, що життя як вдень, так і вночі не припиняється ні на хвилину, і за своїм сповнена енергії, сенсу і подій, таких різних за змістом, що роблить кожну людину індивідуальною.

Різний час доби - різні технології. У пляшці «завсідника нічних клубів» використані технологія фарбування пляшки і нанесення за допомогою УФ - отверждаємих фарб. У пляшці «денних подій» застосовані технології матування та шовкотрафаретного друку.

Логотип у вигляді здвоєних букв V дозволяє легко впізнати бренд серед безлічі пляшок інших виробників, а простота стилю, що нагадує герб якогось навчального закладу в «доброї старої» Англії, безумовно змушує думати про якість, традиції та спадковість. До речі про якість та технології ... Горілка виготовляється з води Карпатських гір з природним високим вмістом РН, що роблячи її краще сприймається для організму людини. Перегонка методом 7Д-дистиляції, робле напій збалансованим та м'якішим, що у свою чергу, повніше розкриває смакові якості напою.

Всі ці цінності, характерні для «TITOMIROV VODKA» відображені на фронтальній частині пляшки, вони відразу кидаються в очі і дозволяють покупцеві, який можливо не чув про такий бренд, звернути увагу на відмітні особливості цієї горілки і зупинити свій вибір на ній.

Презентація нашої пляшки для горілчаного бренду «TITOMIROV VODKA» відбулася 21 серпня в легендарному нічному клубі Jimmy’z Sporting Monte-Carlo (Монако), а також була представлена ​​в таких закладах як Hôtel Hermitage, Hôtel de Paris, Monte-Carlo Bay, Casino, Café de Paris, Buddha-Bar, Monte-Carlo Bay Hotel.

Бажаємо удачі і безсумнівного успіху доктору Олександру Тітомірову і його дітищу «TITOMIROV VODKA», як новому прориву в індустрії алкогольних напоїв.